Stara cegła

Napisał

Zamek w Malborku Cegły Standardowe Gotyckie Niemki Duże Klasztorne Płytki

Stara cegła

Wielokrotnie chwaliliśmy się renowacjami zabytków. Manufaktura Cegielnia Trojanowscy zawsze chętnie bierze udział w podobnych przedsięwzięciach i dostarcza najlepszy, idealnie dopasowany surowiec.


Ręcznie formowana stara cegła – jakość od lat

Stara cegła idealnie sprawdza się zarówno do renowacji zabytków, jak i upiększania nowoczesnych domostw. Jej popularność nie zmniejsza się. Jest to wyjątkowo wdzięczny materiał budowlany. Doskonały i modyfikowalny wygląd połączony z dobrymi parametrami technicznymi starej cegły ręcznie formowanej to gwarancja satysfakcji. Dzięki bacznemu przykładaniu uwagi i pracy każdego z naszych formiarzy, cegły ręcznie formowane uzyskują unikatowy charakter, którego próżno szukać w każdym innym materiale budowlanym. Zapraszamy do przejrzenia naszych poprzednich wpisów, w których przedstawiamy nasze osiągnięcia związane z realizacjami renowacyjnymi oraz wdrożeniami innowacyjnych technik konserwatorskich przy produkcji cegieł. Przykładem może być wyróżnienie na XVI Targach Konserwatorskich 2011 w Toruniu, gdzie zaprezentowaliśmy sygnowanie cegieł elewacyjnych licowych formowanych ręcznie.

Stara cegła – nowoczesne zastosowanie

Nasze cegły stylizowane w retro stylu to również świetny budulec do ozdabiania i aranżacji wnętrz i ścian zewnętrznych. W naszym asortymencie posiadamy najróżniejsze cegły postarzane oraz cegły retro, które odznaczają się coraz większą popularnością wśród inwestorów oraz wszystkich tych, którzy decydują się na wprowadzenie niepowtarzalnego wyglądu do swoich mieszkań. Stara cegła doskonale sprawdzi się w łazience, kuchni, sypialni, czy salonie. Można nią wyłożyć zarówno ścianę, jak i podłogę. Uniwersalność, prostota i łatwość montażu to tylko nieliczne z wielu cech cegieł Manufaktury Cegielni Trojanowscy. Nie mają Państwo pomysłu na aranżację wnętrza za pomocą starej cegły? Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Nasza galeria aktualizowana jest na bieżąco, a my pracujemy w pocie czoła, aby dostarczyć Państwu najlepsze jakościowo cegły.