Transport

Transport TIR Cegielnia Trojanowscy cegły, kształtki, płytki mączka ręcznie robiona

    Transport naszych produktów w obrębie kraju, jak i krajów Unii Europejskiej, odbywa się z wykorzystaniem samochodów z windą oferowanych przez renomowane firmy spedycyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produktu dotarły do Państwa bez uszkodzeń.
    Na terenie województwa lubelskiego organizujemy transport naszych produktów za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm transportowych. Ceny transportu ustalane są indywidualnie.

    Jesteśmy w stanie zorganizować transport na terenie Polski “z dnia na dzień” za pośrednictwem firmy kurierskiej w cenie 260zł brutto za paletę (tzw. transport drobnicowy). Waga palety to max. 1200kg. W przypadku niepełnych palet cena jest ustalana indywidualnie.

    W przypadku pozostałych zamówień, w tym międzynarodowych, polecamy skorzystanie z oferty renomowanej firmy Arena Transport z Gdyni na tzw. transport powrotny, który możne być nawet o połowę tańszy od transportu drobnicowego. Skontaktuj się z naszym ekspertem do spraw logistyki w firmie Arena Transport – Pawłem Trojanowskim, aby dowiedzieć się więcej na temat cen transportu powrotnego tel. +48 696 800 233.
    Zapraszamy również do odbioru indywidualnego naszych cegieł, kształtek oraz płytek ręcznie formowanych.